EST

Sangaste Rukkiküla asub Valgamaal, Lõuna-Eestis. Siia pääseb rattaga, autoga, bussiga, rongiga.

Tulles autoga Põhja-Eestist võta suund esmalt Tartu, siis Võru ja Otepää peale. Sangaste leiad 20 km pärast Otepäält Valga suunas. Tulles autoga Pärnu või Viljandi poolt võta esmalt suund Valga peale. Peale Tõrvat hoia Võru suunas (mõni km peale linna Valga mnt keera Võru poole, ületa Tartu-Valga mnt ja edasi otse). Sangaste leiad 30 km peale Tõrvat Võru suunas. Võid kasutada Google mapi http://goo.gl/maps/f7jJY võiDelfi kaarti.

Rattaga tulles sõida mööda Tour de LatEst, Estovelo 3 või Eurovelo 11 marsruute. Marsruut on viidastatud, raja ääres on puhkekohad ja infotahvlid piirkonna kaardi ja turismiinfoga. Lisainfo http://tourdelatest.valgamaa.ee/, http://www.bicycle.ee. Tour de LatEst kaardid on saadaval ka  turismiinfokeskustes.

Bussiga tulles kasuta Tartu-Otepää-Valga bussiliine. Lisainfot leiad www.peatus.ee. Rukkikülas asuvad peatused on Risttee, Restu, Sangaste, Lossiküla, Keeni. Sõltub sellest, kuhu täpselt tahad minna.

Rongiga tulles kasuta Tallinn-Tartu-Valga rongiliine. Lisainfot leiad www.peatus.ee. Peatused on Keeni ja Sangaste, mis asuvad küll pisut (6 -11 km) Sangastest eemal, seega pead arvestama lisatranspordi leidmisega. Näiteks saab rongiga tulla koos jalgrattaga või paluda majutusettevõttelt transfeeri.

Transfeer ja pisibussiteenus.  

  • FIE Valdo Karavin, (+372 529 1256), valdokaravin@gmail.com,
  • Transfeer Sangaste lossi, (+372 52 959 11), sangasteloss@gmail.com,
  • Transfeer Sangaste Rukki Majja (AS Silva-Agro), (+372 766 9333), info@silvaagro.ee.